Wszystko co kochasz czyli nowa kolekcja marki Pandora

Najnowsza kolekcja marki Pandora znów zachwyca swoją oryginalnością i niepowtarzalnym pięknem. Kolekcja zachęca by opowiadać swoją historię na różne sposoby. Pandora O redefiniuje sposób noszenia i kolekcjonowania charmsów. Zachęca by łączyć i dodawać inne elementy ze swojej kolekcji, aby tworzyć oryginalne, niepowtarzalne stylizacje.

A. Filippo Ficarelli i Francesco Terzo, dyrektorzy kreatywni Pandora, tak określili nową biżuterię marki:

„Nowa zawieszka Pandora Moments O to kwintesencja wszystkiego, co najważniejsze w marce Pandora. To nowy sposób wyrażania osobistego stylu i opowiadania swojej historii za pomocą charmsów, elementów wiszących i zawieszek”.

Poza niezwykłymi zawieszkami dostępnymi w trzech wariantach kolorystycznych: rose gold, gold oraz silver, w kolekcji znajdziemy także przepiękne pierścionki, kolczyki czy nowy wzór bransoletek. Motywem przewodnim stał się kolor różowy, który możemy odnaleźć w poszczególnych elementach biżuterii. Na witrynach firmowych salonów marki możemy obserwować liście w różnych odcieniach różu, co znajduje odzwierciedlenie w charmsach czy zawieszkach.

Mnie także urzekł rożowy odcień biżuterii, bo jest niesamowicie kobiecy i unikalny.

Także dla Was, moi Drodzy mam coś wyjątkowego. Marka Pandora udostępniła kod rabatowy ma biżuterię, w tym na najnowszą kolekcję!

Na kod: mww15 w sklepie internetowym marki Pandora macie zniżkę 15% na wszystkie nieprzecenione produkty. Kod działa od 16-22.09.2019 r. Wystarczy klinkąć TUTAJ by cieszyć się piękną biżuterią.

 

A Ty co myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Brak komentarzy

Poprzednia
Laserowe wybielanie zębów
Wszystko co kochasz czyli nowa kolekcja marki Pandora