Sprężyste loki, miękkie fale czy proste, gładkie włosy?

Jaki look lubicie u siebie najbardziej? Jak wiecie, ja lubię eksperymentować z włosami. Często zmieniam ich kolor (choćby o ton), długość, dodaję grzywkę. Czasem lubię, kiedy są proste i lśniące z uniesioną grzywką, a czasem mam ochotę zakręcić jakiś lok:) Kobieta zmienną jest:)
Wiem, jak bardzo interesuje Was, w jaki sposób stylizuję włosy. Wiele razy dostawałam od Was wiadomości i zapytania o to, bym krok po kroku pokazała proces układania fryzury. Z racji tego, że na rynku pojawiło się właśnie genialne urządzenie do stylizacji Curl&Straight Confidence marki Remington oraz suszarka z tej samej rodziny, nie było lepszej okazji do prezentacji:) Na Instagramie pojawił się dziś filmik pokazujący, jak układam włosy by były gładkie z lekko uniesioną grzywką. Uwierzcie mi, że dzięki tym urządzeniom, stało się to niemalże intuicyjne.

 

Oczywiście układanie włosów musi być poprzedzone odpowiednią pielęgnacją, ale o tym kolejnym razem. Przejdźmy do suszenia włosów. Polecam Wam dokonywać tej czynności początkowo z głową skierowaną na dół, by dodać włosom objętości. Po lekkim „podsuszeniu” włosów, polecam Wam zamontować odpowiednią końcówkę suszarki, która jest idealnie kompatybilna ze szczotką, dołączoną do zestawu. Dzięki temu unosząc poszczególne pasma włosów na szczotkę, suszymy je strumieniem powietrza z suszarki skierowanym idealnie na stylizowane pasmo włosów.

 

Z uwagi na to, że moje włosy są bardzo gęste, układam je partiami, unosząc przy pomocy spinki pasma z góry. By przystąpić do stylizacji suchych włosów, musimy odpowiednio o nie zadbać z pomocą suszarki. I tu z pomocą przychodzi nam suszarka D5706 również z serii Curl&Straight Confidence od Remington. Czym wyróżnia się spośród innych? Otóż posiada ona unikalną dyszę do stylizacji, która ułatwia kręcenie i prostowanie Twoich włosów. Jest to można suszarka (moc 2200W), o prędkości powietrza sięgającej 90 km/h oraz wyposażona w funkcję jonizacji zapobiegająca niepożądanemu elektryzowaniu się włosów. Ta lekka i cicha suszarka dodatkowo w zestawie zawiera wąską, stożkową dyszę, a także dyszę do kręcenia, dyfuzor oraz okrągłą szczotkę o średnicy 45 mm.

A kiedy wszystkie włosy są już suche i uniesione, przystępuję do stylizacji przy pomocy urządzenia 2 w 1 Curl&Straight Confidence. W zależności od tego, jaki efekt chcecie osiągnąć: prostujecie lub kręcicie włosy.

 

Tym sposobem, można wyczarować piękne fryzury i to nie ruszając się z domu! Jak widzicie, mi przychodzi to bez problemu i Wy też na pewno będziecie tworzyły piękne, sprężyste loki, lub idealnie gładkie włosy we własnej łazience, w zależności od tego, na co macie ochotę. Okazuje się, że przy pomocy tego jednego urządzenia, można uzyskać kilka różnych stylizacji włosów. Dzięki unikalnej i intuicyjnej konstrukcji 2 w 1 możesz tworzyć fale, pożądane loki lub mieć gładkie, proste włosy. Płytki urządzenia są dłuższe, wyposażone w mikro-grzebienie prowadzące, które zabezpieczają włosy, zapewniając szybką stylizację podczas jednego ruchu.

 

Dzięki szybkiemu czasowi nagrzewania urządzenie jest gotowe do użycia w 30 sekund, możesz więc niemal natychmiast zacząć tworzyć pożądaną stylizację. Posiada również funkcję podwyższenia temperatury, jeśli potrzebujesz trochę więcej ciepła.
Urządzenie 2w1 Curl&Straight Confidence posiada też nienagrzewające się końcówki, które łatwo chwycić, dzięki czemu chronisz opuszki palców. Inne zalety to pokrowiec do przechowywania odporny na ciepło oraz funkcja automatycznego wyłączania po 60 minutach- co oznacza, że po ułożeniu fryzury możesz spokojnie wyjść z domu, wiedząc, że urządzenie wyłączy się bezpiecznie samo.

 

Jak to właściwie możliwe, że kręcimy i prostujemy włosy jednym urządzeniem?

Otóż ma ono unikatowe skręcane płytki, które spełniają jednocześnie funkcje lokówki i prostownicy- w zależności od tego, czego w danej chwili potrzebujesz. Ceramiczne płytki pokryte są antystatyczną powłoką turmalinową, która zapewnia gładki ślizg i nie powoduje elektryzowania się włosów. Dodatkowo urządzenie posiada pięć ustawień temperatury od 150 do 230 stopni.

 

To, co jest bardzo miłym dla oka dodatkiem, to wygląd tych urządzeń. Są eleganckie, chromowane o metalicznym błysku. Używanie ich jest więc przyjemnością.
Jak widzicie na filmach, urządzenia są niesamowicie intuicyjne, a moja fryzura powstała dzięki nim szybko i wygląda obłędnie: włosy są uniesione, lśniące i gładkie. Mam nadzieję, że mój filmik pomoże Wam wyczarować piękne włosy przy pomocy tych urządzeń, a jeśli tylko macie jakieś pytania lub wątpliwości piszcie śmiało pod dzisiejszym postem na IG lub w komentarzu pod tym postem. Postaram się Wam pomóc i rozwiać wszelkie wątpliwości.

To co, kręcimy czy prostujemy? 🙂

 

A Ty co myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Brak komentarzy

Poprzednia
Nowy zwyczaj: wypożyczaj!
Sprężyste loki, miękkie fale czy proste, gładkie włosy?