Nowy zwyczaj: wypożyczaj!

Szykuje się ważne spotkanie zawodowe, kolacja, wesele? A może masz przed sobą inną, szczególną uroczystość? I to wieczne pytanie: co ja na siebie włożę? Stoisz przed szafą i zastanawiasz się, która kreacja zasługuje na ten szczególny moment. Analizujesz w myślach, tę miałam na chrzcinach u Marcelka, w tej byłam na sylwestra w zeszłym roku, a ta zaliczyła już kilka spotkań z przyjaciółmi. Dodatkowo ta myśl, że chciałabym wyglądać zjawiskowo, a nie masz kilku tysięcy by wydać na sukienkę…

Spokojnie. Masz wyjście: sukienkę możesz po prostu… wypożyczyć:)

Żyjemy w czasach, gdy idea co-sharing stała się sposobem na życie. Wypożyczenie i udostępnianie muzyki (Spotify), TV (Netflix), pomieszczeń mieszkalych (AirBnB) czy nawet jazda z innymi osobami (BlaBlaCar) jest czymś, co jest aktualnie częścią naszego życia. Nie jest więc niczym nowym, że idea ta dotarła także do branży modowej.

Ja, podobnie jak większość z Was, nigdy nie miałam do czynienia z taką wypożyczalnią, ale przyznam Wam, że kiedy przyszła do mnie przesyłka z wybranymi modelami sukienek, zapakowana w pokrowiec, opieczętowana etykietami i metkami z gwarancją odpowiedniego przygotowania, to naprawdę się przekonałam!

Ale po kolei.

W Rent Boutique masz do wyboru ponad 1000 markowych sukienek. Możesz je wypożyczyć lub zamówić bezpłatną przymiarkę do domu, żeby przed uroczystością mieć pewość, ze sukienka leży idealnie. Natomiast jeśli chcesz wypożyczyć, wystarczy na stronie wybrać  modele sukienek, które Cie interesują i zarezerwować je w wybranym terminie, na 4 lub 8 dni. Jeśli nie jesteś pewna rozmiaru sukienki, ale także modelu, który chcesz wybrać możesz zamówić  nawet dwa modele sukienek, a każdy z nich w dwóch rozmiarach. Otrzymujesz do domu aż cztery sukienki a płacisz tylko za jedną, która założysz. Do końca listopada możecie skorzystać z rabatu aż -50%, na hasło: modnamama i już teraz zarezerwować sukienkę na Święta, Sylwestra czy imprezę firmową.  Po upływie okresu wypożyczeniazamówienie odbierze wezwany oraz opłacony przez Rent Boutique kurier.

Co bardzo istotne, ubrania możemy nosić bez obaw, bo sukienki są ubezpieczone. Nie musimy myśleć także o ich czyszczenie: po uroczystości, pakujemy sukienkę do kartonu, w którym została wysłana, a resztą zajmuje się wypożyczania Rent Boutique:)

W ofercie mamy do wyboru nie tylko ubrania, ale także akcesoria, takie jak torebki czy biżuteria, które mogą idealnie uzupełnić wybraną przez nas kreację, a marki które ma w ofercie wypożyczalnia są imponujące: Self-Portrait, Herve Leger, Needle&Rhread, Elizabetta Franchi czy Alexis. Naprawdę jest z czego wybierać:)

Ja wybrałam dwie sukienki i trafiłam z rozmiarem idealnie;) Pierwsza, biała, to Elizabetta Franchi, przepiękna, biała sukienka z okazałą kokardą i logowaniem marki. Zestawiłam ją z torebką Kotur, która będzie wspaniałą bazą dla wielu sukienek.

Druga kreacja, to Self Portrair, ażurowa, czerwona sukienka, dzięki której na pewno nie zostaniesz niezauważona! Z uwagi na jej okazałość, wystarczył jeden pierścionek (ale za to jaki!) i mała torebeczka, by całość prezentowała się wyjątkowo.

Jestem ciekawa, która stylizacja jest Waszym faworytem?

Sukienki: Rent Boutique

 

 

 

 

 

A Ty co myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 Comment
  • Ewelina
    14 listopada 2019

    Zdecydowanie biała! Wyglądasz w niej obłędnie! Jak Królowa Śniegu! 🙂 Torebka też robi robotę 😉 A jeśli chodzi o wypożyczanie ubrań to jakoś tego nie czuję. Bliżej mi do polowania na perełki w sh.

Poprzednia
Smacznie i prosto
Nowy zwyczaj: wypożyczaj!