MWW style #5

Posted on

Pasek we włosach

Tak, tak.. pasek:)  Jak widzicie na moich zdjęciach, uwielbiam ozdoby we włosach, a że czekam aż urosną dłuuuugie by móc układać z nich fantazyjne fryzury, lub po prostu je wiązać, przypinać spinki itd., pozostaje mi wiązać chustki, apaszki, szale i … paski:) Jeśli zastanawiacie się, jak dobrać ozdobę do stroju, to najprostszym sposobem jest wykorzystanie paska: od sukienki, szlafroka, tuniki. Na poniższych zdjęciach widać, jak fajnie to wygląda i pamiętajcie: najprostsze jest często najlepszym rozwiązaniem:)

Podobny patent, wykorzystałam ostatnio z sukienką. Z uwagi na to, że była za długa, poprosiłam krawcową o skrócenie, a z pozostałego materiału, zgadnijcie;) Oczywiście, mam piękną, idealnie dobraną opaskę na włosy:)

A pasek ze szlafroka? Proszę, zdjęcie na dole:)

I jak?:)

Zdjęcie 1 i 2:

Sukienka w kwiaty i opaska: Jolmar

Buty: Paso a paso

Zdjęcie na dole:

Szlafroczek i opaska: Colorshake

Top: Kappahl

Spódniczka: Wolisz Polish

Sandały: Kazar

Walizki: Puccini

 

 

A Ty co myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 Comments
 • Aga
  31 lipca 2019

  Paulino, odkąd w jednym z numerów miesięcznika “Avanti” przeczytałam artykuł o Tobie, to od razu musiałam Cię znaleźć na instagramie. Byłam zachwycona Twoją osobą. Urzekły mnie czerwone usta i kolor biały. Cieszę się, że powstał blog, na pewno dołączę do jego stałych obserwatorek. Życzę powodzenia w prowadzeniu bloga i samych cudowności w życiu osobistym.

  • Paulina Będźmirowska
   2 sierpnia 2019

   Ogromnie mi miło i zapraszam 🙂

Poprzednia
Moje ulubione zabiegi na twarz
MWW style #5