MUST HAVE #2

DIORSHOW Maximizer 3D

 

Odkąd pamiętam, zanim nałożyłam tusz, najpierw stosowałam odżywkę do rzęs. Jakoś weszło mi to w nawyk i miałam wrażenie, że nie niszczę rzęs, nakładając na nie dzień po dniu mascarę. Kiedyś robiłam to intuicyjnie, nie zastanawiając się nad faktycznymi benefitami, tym bardziej, że kupowałam odżywkę za “kilka złotych” w drogeriach.

Od jakiegoś czasu, będąc już bardziej świadomym konsumentem, zaczęłam zwracać uwagę na to, jakich kosmetyków używam i jakie mają faktyczne zastosowanie. Staram się unikać niepotrzebnych, dodatkowych warstw na skórze i lubię uzyskiwać w makijażu jak najbardziej naturalny efekt. Rzęsy są elementem, który najbardziej lubię podkreślać, dlatego też staram się dbać o nie szczególnie.

Primer do rzęs, to nie tylko przeźroczysta baza, która pogrubia i wydłuża rzęsy, przygotowując je do aplikacji właściwej, kolorowej mascary. Ten primer, to serum-odżywka, która jest jednoczeście kuracją dla rzęs. Pokrycie primerem wygładza rzęsy, przedłuża je i nabłyszcza, dzięki czemu są podkręcone, pogrubione i wydłużone. Dodatkowo, formuła wzmacniająca rzęsy rewitalizuje je dzień, po dniu. Dzięki

Przejaw geniuszu za kulisami. Unikalne serum-odżywka od marki Dior natychmiastowo wzmacniająca i wydłużająca rzęsy. Ta bezprecedensowa baza do rzęs łączy w sobie korzyści mocnej kuracji dla rzęs ze wzmacniającym efektem maskary. Jest to pierwsze serum marki Dior zawierające kompleks Pure WhiteTM, który gwarantuje efekt pobudzający rzęsy. Dzięki połączeniu kwasu hialuronowego z właściwościami pobudzającymi rzęsy oraz ekskluzywnym składnikiem aktywnym – Lash Maximize – pobudzający witalność i wzrost rzęs, rzęsy stają się widocznie dłuższe, mocniejsze, piękniejsze oraz olśniewająco zdrowe.

Uwierzcie mi, efekt jest naprawdę świetny i wiem, że wiele z Was już skorzystało z moich poleceń tego produktu i jesteście zachwycone!

 

 

A Ty co myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Brak komentarzy

Poprzednia
Marzenia się spełniają !
MUST HAVE #2