Moje ulubione zabiegi na twarz

 

Skóra twarzy potrzebuje w pewnym wieku, odpowiedniej pielęgnacji. Ale, bądźmy szczerzy, nawet najlepszy krem nie zatrzyma czasu i efektów starzenia się skóry. Mniej więcej od 24 roku życia, zaczynamy się już starzeć i takie są fakty. Na szczęście, żyjemy w czasach, kiedy odpowiednie zabiegi, pozwolą nam na dłużej cieszyć się piękną cerą, bez konieczności użycia skalpela.

Ostatnio jestem ogromną fanką dwóch, połączonych zabiegów, choć nie są one konieczne, do wspólnego wykonywania, ale moim zdaniem wówczas dają najlepsze efekty.

Pozwólcie, że przedstawię: Intraceuticals i Geneo 🙂

Zabieg Intraceuticals jest ostatnio przebojem w kosmetologii i często nazywany zabiegiem gwiazd. Korzystają z niego m.in.  Madonna, Eva Longoria, Jennifer Lopez, Naomi Campbell, Kate Perry, Fergie i Justin Timberlake.
Zabieg bazuje na technologii hiperbarycznego tlenu. Wykorzystując infuzję, wprowadzane są w skórę skoncetrowane składniki aktywne. Jedną z tajemnic skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego: niskocząsteczkowego, który przenika do głębszych warstw skóry wraz z przyłączonymi składnikami aktywnymi oraz wielkocząsteczkowego, którego zadaniem jest wiązać wilgoć z otoczenia i utrzymywać ją w skórze na dłużej.

Główne efekty zabiegu, to odżywienie, dotlenienie i nawilżenie skóry. Uwierzcie mi, że ten efekt widoczny jest od razu i skóra wprost promienieje! Co ważne, zabieg jest całkowicie bezbolesny, a nawet przyjemny i relaksujący:)

Jak często wykonywać zabieg? Program kuracji Intraceuticals obejmuje serię  czterech-sześciu zabiegów wykonywanych raz w tygodniu i może być powtarzany dwa razy w roku. W terapii clarity wykonuje się dwa zabiegi w tygodniu. Pojedynczy zabieg warto wykonywać przed szczególnymi wydarzeniami, w celu szybkiej rewitalizacji i odświeżenia skóry.

 

Zabieg GENEO, to pielęgnacja skóry 3 w 1, który można opisać jako złuszczanie, wchłanianie i dotlenianie. Urządzenie Geneo™ to przełomowa technologia, która wykorzystując naturalne mechanizmy organizmu, zapewnia jednocześnie uzyskanie 3 efektów pielęgnacyjnych:

-złuszczanie zewnętrznj warstwy skóry,

-wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę,

-naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz.

PRZEŁOMOWA PIELĘGNACJA SKÓRY 3 W 1: Złuszczanie – Wchłanianie – Dotlenianie
Urządzenie Geneo™ to przełomowa technologia, która wykorzystując naturalne mechanizmy organizmu, zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych:

Korzyści, które płyną z tego zabiegu, to przede wszystkim doskonałe efekty podczas krótkiego trwania zabiegu, który daje maksymalne wchłanianie składników odżywczych zawartych w formułach pielęgnacyjnych. Poza tym uzyskujemy efekt naturalnego dotlenienia skóry. Co ważne, jest on odpowiedni dla każdego typu, karnacji i wszystkich obszarów twarzy. I co bardzo istotne, po zabiegu, można natychmiast wrócić do codziennych czynności.

Jeśli macie jakieś pytania, dotyczące przebiegu tych zabiegów, piszcie śmiało, bo miałam ich już kilka i naprawdę szczerze Wam polecam!

Zabiegi wykonywałam w Klinice Estell: www.estell.pl

A Ty co myślisz?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Brak komentarzy

Poprzednia
MWW style #4
Moje ulubione zabiegi na twarz